Jun
09:05
Iskolánkban idén is nagy érdeklődés övezte alsó tagozaton a pályaorientációs napot, amelynek célja az volt, hogy tanulóink közelebbről megismerkedjenek különböző szakmákkal és hivatásokkal.
A program során négy vendégelőadó látogatott el hozzánk:
Nagy Katalin- fodrász, Orosz Gábor - festő, Tóth-Fecske Anett, Tóth Zoltán - rendőr, helyszínelő, Szabóné Sáfi Tímea - virágkötő.
Előadóink érdekes és szemléletes módon mutatták be munkájukat, meséltek mindennapi feladataikról, szakmájuk szépségeiről és kihívásairól, valamint arról is, milyen tanulmányi út vezetett választott hivatásukhoz.
A gyerekek aktívan bekapcsolódtak a programba, számos kérdést tettek fel vendégeinknek, akik készségesen válaszoltak minden felvetésre.
Köszönjük vendégeinknek, hogy elfogadták meghívásunkat és hozzájárultak diákjaink pályaválasztási elképzeléseinek formálásához, és segítettek nekik abban, hogy tudatosabban gondolkodjanak jövőjükről.
Akadálymentesített verzió
