Iskolánkban idén is nagy érdeklődés övezte alsó tagozaton a pályaorientációs napot, amelynek célja az volt, hogy tanulóink közelebbről megismerkedjenek különböző szakmákkal és hivatásokkal.

A program során négy vendégelőadó látogatott el hozzánk:

Nagy Katalin- fodrász, Orosz Gábor - festő, Tóth-Fecske Anett, Tóth Zoltán - rendőr, helyszínelő, Szabóné Sáfi Tímea - virágkötő.

Előadóink érdekes és szemléletes módon mutatták be munkájukat, meséltek mindennapi feladataikról, szakmájuk szépségeiről és kihívásairól, valamint arról is, milyen tanulmányi út vezetett választott hivatásukhoz.

A gyerekek aktívan bekapcsolódtak a programba, számos kérdést tettek fel vendégeinknek, akik készségesen válaszoltak minden felvetésre.

Köszönjük vendégeinknek, hogy elfogadták meghívásunkat és hozzájárultak diákjaink pályaválasztási elképzeléseinek formálásához, és segítettek nekik abban, hogy tudatosabban gondolkodjanak jövőjükről.

Copyright