22
Jun
10:33
Jun
10:33
Nagy örömünkre a mai napon iskolánkba látogattak a leendő első osztályos, nagycsoportos óvodások. A gyerekek részt vettek egy játékos foglalkozáson az 1. osztályban, ahol betekintést nyerhettek az iskola mindennapi életébe. Kíváncsian és lelkesen kapcsolódtak be a közös tevékenységekbe, nagyon jól érezték magukat.
Szeptembertől szeretettel várjuk őket intézményünkben, és bízunk benne, hogy sok szép élménnyel gazdagodnak majd nálunk.
Szervező: Szabó Anita
Akadálymentesített verzió
