A Nyíregyházi Szakképzési Centrumban szervezett érdekes és szórakoztató foglalkozáson vettek részt a 3.osztály azon tanulói, akik a Centrum által meghirdetett jelmezversenyen szerepeltek.

A gyerekek kipróbálhatták a 3D - s toll használatát, a lézerrobotot, méhecskerobotokat és programozhattak szakmakereket és gravírozást is.

Copyright