22
Jun
10:44
Jun
10:44
A Nyíregyházi Szakképzési Centrumban szervezett érdekes és szórakoztató foglalkozáson vettek részt a 3.osztály azon tanulói, akik a Centrum által meghirdetett jelmezversenyen szerepeltek.
A gyerekek kipróbálhatták a 3D - s toll használatát, a lézerrobotot, méhecskerobotokat és programozhattak szakmakereket és gravírozást is.
Akadálymentesített verzió
