Csutak Nándor, iskolánk egykori diákja, ma iskolarendőrként tartott balesetvédelmi előadást a nyári szünidő veszélyeiről.

Köszönjük hasznos és segítő munkáját, valamint az értékes tanácsokat!

Copyright