25
Jun
09:13
Jun
09:13
Iskolánk tanulói közül Béres Zsolt, 7. osztályos tanuló gyűjtötte a legtöbb telefonmentes percet!
Gratulálunk, elismerő oklevelet és ajándékcsomagot vehetett át.
Reméljük jövőre még többen csatlakoznak a kezdeményezéshez!
Akadálymentesített verzió
